Novinky

Kto u nás pracuje.

Miriam Šuppová

Odmalička som aktívna v klube detí, kde som posledných niekoľko rokov pôsobila ako animátor či vedúca detského letného tábora.
Vo svojom štúdiu na strednej škole som sa venovala učiteľstvu detí v Materskej škole, čo má následne viedlo k pokračovaniu v odboroch Pedagogika a Psychológia na Univerzite Komenského. 
Vo výchove a vzdelávaní detí sa snažím aplikovať hodnoty ako láska, pokoj, úcta. Alfou a omegou je pre mňa rešpektujúci prístup - pochopenie správania detí a ich potrieb - pretože výchova v detstve formuje našu dospelosť a na konci dňa aj celú spoločnosť. 
Učiteľstvo je náročná ale zmysluplná práca, ktorá ma baví a napĺňa, a som rada, že radosť z nej môžem zdieľať práve s deťmi v našej škôlke!

 

Vanessa Fehérová

Moje meno je Vanesa. Vyštudovala som odbor kozmetička-vizážistka, ale myslím si že lásku k deťom sa v škole naučiť nedá.  Pre prácu s deťmi som sa narodila a beriem ju ako svoje poslanie. Už od mojich 14 rokov som začínala ako babysitterka a hneď po ukončení štúdia začala pracovať v škôlke. K deťom si vždy viem nájsť cestu a to láskavým a rešpektujúcim prístupom. S deťmi sa veľa učíme,hráme,spievame,tancujeme a vymýšľame rôzne zábavné aktivity. Chcem, aby sa deti v mojej triede cítili príjemne a aby medzi sebou rozdávali lásku a dobro.

 

 

 

 

Čo máme nové v novembri?

V novembri ponúkame štyri voľné miesta v triede veľkáčov! A za lepšiu cenu!

Máme už iba tieto 4 voľné pracovné miesta Veľkáčov:-)  A s intenzívnymi 60 minútovými hodinami angličtiny dva krát do týždňa. S muzikoterapiou, remeselnými dielničkami, hodinami s Malými medikmi a cyklom Enviro.

Mesačné školné s týmito všetkými aktivitami a samozrejme vzdelávaním je 450,- €. Ponuka platí do konca roka.

Pre viac info nás prídíte pozrieť osobne na našej novej adrese v Bratislave.